Bristolio oro uostas sumažina energijos suvartojimą ir eksploatavimo išlaidos su nauja LED prijuostė apšvietimas

- Jul 23, 2018-

Bristolio oro uostas sumažina energijos suvartojimą ir eksploatavimo išlaidos su nauja LED prijuostė apšvietimas

Bristolio oro uostas atidarytas 1930 metais jos originalus svetainę adresu Whitchurch Bristolyje ir perkelta į buvimo vietos, buvusioje RAF airfield 1957 metais. Šiandien tai devintoji judriausių oro uostas Jungtinėje Karalystėje, aptarnaujantis daugiau nei 8,1 mln keleivių vien tik 2017 m.

QQ图片20180617173054.png

Akis dėl energijos efektyvumo ir veiklos išlaidos, nuosavybės Bristol nustatyta, kad atėjo laikas pakeisti savo esamą HID prijuostė apšvietimo su LED sistema. Apžiūrėję įvairių variantų iš skirtingų gamintojų, jie nusprendė bendradarbiauti su Siosun, jos visos šviesos kontrolės-MX LED sistemai. Sprendimas įtraukti pagrindiniai privalumai:

bristol4-462x300.jpg

Įsirengti sprendimą – gamykla kuria, laidinis, ir išbandyti neprivalės būti montuojami jau ant oro uosto esama kuolus tvoroms lengvas montavimas.

Energijos Efficient – su nauja LED apšvietimas vietoje, energijos suvartojimas Bristolio oro uoste bus sumažintas iki 45 procentų, palyginti su ankstesnių metalų halogenidų įranga.

Nulis priežiūra – Siosun ilgalaikį garantija apima dalių ir darbo priemonėmis oro uosto nuosavybės nereikės tvarkyti techninę priežiūrą ir šviesos, arba mokėti už jį, 10 metų.

Geresnis veiklos matomumas – pasirinktinį optika ir patentuota akinimo kontrolės pristatyti daug didesnį šviesos vienodumo visą vartų srityse, išleisti aukštos kokybės šviesos, tik ten, kur reikia.

Iš viso žibintų jungiklis – įspūdingas sistemos atjungimo išsaugo tamsa aplink oro uostą ir neturi sukurti nuo akinimo, kad galėtų turėti įtakos pilotų ir skrydžių vadovų.

Energijos taupymo ir pašalinti priežiūra, Bristolio oro uosto bus realizuoti 10 metų sutaupyti daugiau nei $397,000.


Pora:Kansas City Royals XO Stadium Kitas:Neseniai atidarytas Taulov intermodalinis įrenginys nustato idealų apšvietimo sprendimą